

Quantity
Price
Total price
1
$1.7370
$1.7370
10
$1.5570
$15.5700
25
$1.4760
$36.9000
100
$1.2510
$125.1000
250
$1.1790
$294.7500
500
$1.0350
$517.5000
1000
$0.8550
$855.0000
4000
$0.7920
$3,168.0000
8000
$0.7650
$6,120.0000
12000
$0.7380
$8,856.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | 3PEAK |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Transceiver |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Data Rate | 5Mbps |
| Protocol | CANbus |
| Supplier Device Package | 8-SOP |
| Receiver Hysteresis | 120 mV |
| Duplex | Half |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q100 |