
Quantity
Price
Total price
1
$334.0620
$334.0620
10
$322.9200
$3,229.2000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | ELT SENSOR CORP |
| Series | - |
| Package | Box |
| Product Status | ACTIVE |
| Output | 2 V ~ 10 V, 4mA ~ 20mA |
| Type | Carbon Dioxide (CO2) |
| Accuracy | ±5% |
| Operating Temperature | -20°C ~ 50°C |
| Voltage - Supply | 19.2V ~ 28.8V |
| Current - Supply | 10mA |