

Quantity
Price
Total price
1
$4.2930
$4.2930
10
$3.8610
$38.6100
25
$3.6450
$91.1250
100
$3.1590
$315.9000
250
$2.9970
$749.2500
500
$2.6910
$1,345.5000
1000
$2.2680
$2,268.0000
2000
$2.1600
$4,320.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Texas Instruments |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 24-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | SCSI |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.25V |
| Number of Terminations | 9 |
| Supplier Device Package | 24-HTSSOP |