
Quantity
Price
Total price
1
$0.7920
$0.7920
10
$0.6660
$6.6600
25
$0.6390
$15.9750
50
$0.6300
$31.5000
100
$0.6030
$60.3000
250
$0.5490
$137.2500
500
$0.4950
$247.5000
1000
$0.4320
$432.0000
2500
$0.3960
$990.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Hefei Jingweite Electronics |
| Series | OSC 3225 |
| Package | Case |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output | CMOS |
| Function | Enable/Disable |
| Type | XO (Standard) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Current - Supply (Max) | 35mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 10µA |
| Height - Seated (Max) | 0.043" (1.10mm) |
| Frequency | 24 MHz |
| Base Resonator | Crystal |