
Quantity
Price
Total price
1
$362.5560
$362.5560
10
$338.7780
$3,387.7800
25
$326.8890
$8,172.2250
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Mini-Circuits |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Size / Dimension | 8.250" L x 5.000" W x 0.630" H (209.55mm x 127.00mm x 16.00mm) |
| Insertion Loss | 1.7dB |
| Specifications | Isolation (Min) 19dB, 1.8 VSWR, 12° Imbalance (Max) |
| Frequency | 500 MHz ~ 6 GHz |