

Quantity
Price
Total price
10
$4.7790
$47.7900
100
$4.5000
$450.0000
500
$4.3470
$2,173.5000
1000
$4.2570
$4,257.0000
1000
$4.2570
$4,257.0000
3000
$4.1670
$12,501.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | SUZHOU HANGJING ELEC&TECH CO., LTD |
| Series | 1553D |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output | LVDS |
| Function | Enable/Disable |
| Type | XO (Standard) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 3.3V |
| Current - Supply (Max) | 35mA |
| Height - Seated (Max) | 0.051" (1.30mm) |
| Frequency | 133.33 MHz |
| Base Resonator | Crystal |