
Quantity
Price
Total price
1
$1.8540
$1.8540
10
$1.6650
$16.6500
25
$1.5660
$39.1500
100
$1.3410
$134.1000
250
$1.2510
$312.7500
500
$1.0980
$549.0000
1000
$0.9090
$909.0000
2500
$0.8460
$2,115.0000
5000
$0.8190
$4,095.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Series | - |
| Package | Bag |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Cable - 100mm |
| Mounting Type | Adhesive |
| Frequency Range | 6GHz ~ 8.5GHz |
| Applications | UWB |
| Gain | 3.8dBi |
| Termination | MHF4L |
| Number of Bands | 1 |
| VSWR | 2.1 |
| Antenna Type | Flat Patch |
| Height (Max) | 0.006" (0.15mm) |
| Frequency Group | Wide Band |
| Frequency (Center/Band) | 7.2GHz |
| RF Family/Standard | Ultra Wide Band |
| Power - Max | 10 W |