

Quantity
Price
Total price
1
$104.8500
$104.8500
10
$98.8560
$988.5600
50
$86.4990
$4,324.9500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Jones Tech |
| Series | - |
| Package | Sheet |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Conductive Elastomer |
| Length | 7.874" (200.00mm) |
| Shape | Sheet |
| Type | Gasket |
| Width | 7.874" (200.00mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Thickness - Overall | 0.035" (0.90mm) |