

Quantity
Price
Total price
1
$22.6080
$22.6080
10
$21.3930
$213.9300
20
$20.2860
$405.7200
25
$19.8000
$495.0000
50
$18.8550
$942.7500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Würth Elektronik Midcom |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Monel Alloy |
| Shape | Rectangle |
| Type | Shielding Material |
| Width | 0.390" (9.90mm) |
| Operating Temperature | -30°C ~ 80°C |
| Height | 0.201" (5.10mm) |