

Quantity
Price
Total price
200
$12.8430
$2,568.6000
400
$12.2130
$4,885.2000
600
$11.4300
$6,858.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Skyworks Solutions, Inc. |
| Series | Si514 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output | LVDS |
| Function | Enable/Disable |
| Type | XO (Standard) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Voltage - Supply | 1.8V |
| Current - Supply (Max) | 23mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 18mA |
| Height - Seated (Max) | 0.043" (1.10mm) |
| Frequency | 156.25 MHz |
| Base Resonator | Crystal |