
Quantity
Price
Total price
1
$11.7810
$11.7810
10
$10.8270
$108.2700
25
$10.3770
$259.4250
100
$9.1440
$914.4000
250
$8.6940
$2,173.5000
500
$8.1360
$4,068.0000
1000
$7.4610
$7,461.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TE Kemtron |
| Series | - |
| Package | Bag |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Fluorosilicone Silver Aluminium |
| Length | 1.094" (27.79mm) |
| Shape | Square |
| Type | Gasket |
| Width | 1.094" (27.79mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 160°C |
| Height | 0.031" (0.80mm) |