
Quantity
Price
Total price
1
$10.5120
$10.5120
10
$9.4950
$94.9500
25
$9.0540
$226.3500
100
$7.8660
$786.6000
250
$7.5060
$1,876.5000
500
$6.8490
$3,424.5000
1000
$5.9670
$5,967.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TE Kemtron |
| Series | - |
| Package | Bag |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Fluorosilicone Silver Aluminium |
| Length | 1.409" (35.80mm) |
| Shape | Rectangle |
| Type | Gasket |
| Width | 0.689" (17.50mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 160°C |
| Height | 0.063" (1.60mm) |