
Quantity
Price
Total price
1
$15.9030
$15.9030
10
$14.6160
$146.1600
25
$14.0040
$350.1000
100
$12.3390
$1,233.9000
250
$11.7360
$2,934.0000
500
$10.9800
$5,490.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TE Kemtron |
| Series | - |
| Package | Bag |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Fluorosilicone Silver Aluminium |
| Length | 2.839" (72.10mm) |
| Shape | Rectangle |
| Type | Gasket |
| Width | 0.799" (20.30mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 160°C |
| Height | 0.063" (1.60mm) |