

Quantity
Price
Total price
5
$27.4500
$137.2500
10
$26.9100
$269.1000
25
$26.1000
$652.5000
50
$25.2900
$1,264.5000
100
$23.3550
$2,335.5000
250
$19.0350
$4,758.7500
500
$16.4250
$8,212.5000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Anatech Electronics Inc. |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 12-SMD Module |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Duplexer |
| Frequency Bands (Low / High) | 479.2MHz ~ 483.5MHz / 489MHz ~ 493.5MHz |
| Low Band Attenuation (min / max dB) | 30.00dB / 50.00dB |
| High Band Attenuation (min / max dB) | 33.00dB / 50.00dB |