

Quantity
Price
Total price
1
$10.1970
$10.1970
10
$9.3690
$93.6900
25
$8.9820
$224.5500
100
$7.9110
$791.1000
250
$7.5240
$1,881.0000
500
$7.0380
$3,519.0000
1000
$6.4530
$6,453.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Suzhou Maswell Communication Technology Co. Ltd |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Magnetic |
| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.48GHz |
| Applications | Wi-Fi |
| Gain | 2dBi |
| Termination | SMA |
| Number of Bands | 1 |
| VSWR | 2 |
| Antenna Type | Whip, Straight |
| Height (Max) | 4.764" (121.00mm) |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz) |
| Frequency (Center/Band) | 2.44GHz |
| RF Family/Standard | WiFi |