Quantity
Price
Total price
1
$19.0890
$19.0890
10
$17.7750
$177.7500
25
$17.5860
$439.6500
40
$17.1540
$686.1600
136
$15.0570
$2,047.7520
272
$14.5440
$3,955.9680
544
$14.1570
$7,701.4080
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Alliance Memory, Inc. |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 200-WFBGA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Size | 2Gbit |
| Memory Type | Volatile |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TC) |
| Voltage - Supply | 1.06V ~ 1.17V, 1.7V ~ 1.95V |
| Technology | SDRAM - Mobile LPDDR4X |
| Clock Frequency | 1.6 GHz |
| Memory Format | DRAM |
| Supplier Device Package | 200-FBGA (10x14.5) |
| Grade | Automotive |
| Write Cycle Time - Word, Page | 18ns |
| Memory Interface | LVSTL |
| Access Time | 3.5 ns |
| Memory Organization | 128M x 16 |
| Qualification | AEC-Q100 |