
Quantity
Price
Total price
1
$495.0000
$495.0000
25
$472.5000
$11,812.5000
50
$427.5000
$21,375.0000
100
$382.5000
$38,250.0000
500
$292.5000
$146,250.0000
1000
$247.5000
$247,500.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | ADSANTEC |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 24-CFlatPack |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Elements | 1 |
| Function | Standard |
| Type | D-Type |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Voltage - Supply | 3.1V ~ 3.5V |
| Current - Quiescent (Iq) | 15 mA |
| Clock Frequency | 30 GHz |
| Supplier Device Package | 24-CQFP (8x8) |
| Number of Bits per Element | 1 |