

Quantity
Price
Total price
1
$19.2330
$19.2330
10
$17.7570
$177.5700
25
$16.2720
$406.8000
100
$15.0390
$1,503.9000
250
$14.3010
$3,575.2500
600
$13.3110
$7,986.6000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | CEL (California Eastern Laboratories) |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 39-SMD Module |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency | 2.4GHz, 5GHz |
| Memory Size | 8MB Flash, 512kB PSRAM, 512kB SRAM |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Power - Output | 18dBm |
| Protocol | 802.11a/b/g/n, Bluetooth v5.0 |
| Antenna Type | Integrated, Trace |
| RF Family/Standard | Bluetooth, WiFi |
| Serial Interfaces | GPIO, I2C, I2S, SDIO, SPI, UART, USB |
| DigiKey Programmable | Not Verified |