
Quantity
Price
Total price
1
$2.4570
$2.4570
10
$2.2050
$22.0500
25
$2.0880
$52.2000
80
$1.8090
$144.7200
230
$1.7190
$395.3700
440
$1.5390
$677.1600
945
$1.2960
$1,224.7200
2400
$1.2330
$2,959.2000
4900
$1.1880
$5,821.2000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | CML Microcircuits |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Audio |
| Data Interface | I2C, I2S, PCM, SPI |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply, Analog | 1.75V ~ 3.6V |
| Voltage - Supply, Digital | 1.75V ~ 3.6V |
| Resolution (Bits) | 16 b |
| Sigma Delta | No |
| Supplier Device Package | 24-VQFN (4x4) |