

Quantity
Price
Total price
1
$0.1890
$0.1890
10
$0.1710
$1.7100
25
$0.1530
$3.8250
100
$0.1350
$13.5000
250
$0.1170
$29.2500
500
$0.1080
$54.0000
1000
$0.0810
$81.0000
4000
$0.0720
$288.0000
8000
$0.0720
$576.0000
12000
$0.0720
$864.0000
28000
$0.0720
$2,016.0000
100000
$0.0720
$7,200.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pulse Larsen Antenna |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Diplexer |
| Frequency Bands (Low / High) | 1.71GHz ~ 2.2GHz / 2.496GHz ~ 3.8GHz |
| Low Band Attenuation (min / max dB) | 11.00dB / - |
| High Band Attenuation (min / max dB) | 11.00dB / - |