
Quantity
Price
Total price
1
$0.3870
$0.3870
10
$0.3240
$3.2400
50
$0.2880
$14.4000
100
$0.2610
$26.1000
500
$0.2430
$121.5000
1000
$0.2070
$207.0000
2500
$0.1980
$495.0000
5000
$0.1890
$945.0000
12500
$0.1800
$2,250.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | ECS Inc. International |
| Series | ECS-CTA |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Without Capacitor |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.236" L x 0.118" W (6.00mm x 3.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Ceramic |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Frequency Stability | ±0.2% |
| Height | 0.067" (1.70mm) |
| Frequency Tolerance | ±0.5% |
| Impedance | 30 Ohms |
| Frequency | 8 MHz |