
Quantity
Price
Total price
1
$2.3580
$2.3580
5
$2.3580
$11.7900
10
$1.8900
$18.9000
100
$1.1790
$117.9000
1200
$0.7110
$853.2000
2400
$0.5940
$1,425.6000
4800
$0.4680
$2,246.4000
9600
$0.3510
$3,369.6000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Mentech Technology USA Inc. |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Product Status | ACTIVE |
| Inductance | 350µH |
| Size / Dimension | 0.630" L x 0.472" W (16.00mm x 12.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Transformer Type | LAN 10/100/1000 Base-T |
| Turns Ratio - Primary:Secondary | 1CT:1CT |
| Height - Seated (Max) | 0.472" (12.00mm) |