

Quantity
Price
Total price
10
$0.4590
$4.5900
20
$0.4140
$8.2800
30
$0.3960
$11.8800
100
$0.3150
$31.5000
250
$0.2700
$67.5000
500
$0.2700
$135.0000
1000
$0.2160
$216.0000
3000
$0.2070
$621.0000
6000
$0.1980
$1,188.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | GLF Integrated Power |
| Series | IQSmart™ |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-XFBGA, WLCSP |
| Output Type | P-Channel |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Switch Type | Load Switch |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Rds On (Typ) | 34mOhm |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 2.5V ~ 5.5V |
| Current - Output (Max) | 2A |
| Supplier Device Package | 4-WLCSP (0.97x0.97) |