
Quantity
Price
Total price
1
$33.1470
$33.1470
10
$30.7440
$307.4400
36
$29.6460
$1,067.2560
72
$28.9080
$2,081.3760
108
$25.3260
$2,735.2080
252
$24.6330
$6,207.5160
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | GSI Technology |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 165-LBGA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Size | 18Mbit |
| Memory Type | Volatile |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V |
| Technology | SRAM - Synchronous, ZBT |
| Clock Frequency | 333 MHz |
| Memory Format | SRAM |
| Supplier Device Package | 165-FPBGA (13x15) |
| Memory Interface | Parallel |
| Memory Organization | 512K x 36 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |