
Quantity
Price
Total price
1
$0.3420
$0.3420
10
$0.3330
$3.3300
25
$0.2250
$5.6250
50
$0.1980
$9.9000
100
$0.1800
$18.0000
250
$0.1620
$40.5000
500
$0.1620
$81.0000
1000
$0.1170
$117.0000
2000
$0.0810
$162.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TDK Corporation |
| Series | HHM |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency Range | 1.92GHz ~ 1.98GHz, 2.11GHz ~ 2.17GHz |
| Impedance - Unbalanced/Balanced | 50 / 100Ohm |
| Insertion Loss (Max) | 1.0dB |
| Return Loss (Min) | 10dB |
| Phase Difference | 180° ±10° |