
Quantity
Price
Total price
1
$0.2070
$0.2070
10
$0.1980
$1.9800
25
$0.1350
$3.3750
50
$0.1170
$5.8500
100
$0.1080
$10.8000
250
$0.0990
$24.7500
500
$0.0990
$49.5000
1000
$0.0720
$72.0000
4000
$0.0720
$288.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TDK Corporation |
| Series | HHM |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency Range | 4.9GHz ~ 5.95GHz |
| Impedance - Unbalanced/Balanced | 50 / 100Ohm |
| Insertion Loss (Max) | 1.0dB |
| Return Loss (Min) | 10dB |
| Phase Difference | 180° ±10° |