
Quantity
Price
Total price
1
$29.3040
$29.3040
10
$24.4710
$244.7100
25
$23.4990
$587.4750
50
$22.2930
$1,114.6500
100
$20.6370
$2,063.7000
250
$20.4750
$5,118.7500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | RESI |
| Series | HVLR |
| Package | Bag |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 15W |
| Tolerance | ±5% |
| Features | High Voltage, Non-Inductive |
| Package / Case | Axial |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.354" Dia x 5.984" L (9.00mm x 152.00mm) |
| Composition | Thick Film |
| Operating Temperature | 175°C |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 400 mOhms |