

Quantity
Price
Total price
1
$4.7070
$4.7070
10
$3.5730
$35.7300
25
$3.4830
$87.0750
50
$3.2040
$160.2000
100
$3.0150
$301.5000
350
$2.9160
$1,020.6000
700
$2.8260
$1,978.2000
1050
$2.7270
$2,863.3500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pulse Larsen Antenna |
| Series | HXB |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Inductance | 180µH |
| Size / Dimension | 0.691" L x 0.480" W (17.55mm x 12.20mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Transformer Type | LAN 5G Base-T |
| Turns Ratio - Primary:Secondary | 1CT:1CT |
| Height - Seated (Max) | 0.236" (6.00mm) |