
Quantity
Price
Total price
1
$2.9610
$2.9610
10
$2.8170
$28.1700
50
$2.6730
$133.6500
100
$2.3940
$239.4000
500
$2.2500
$1,125.0000
1000
$1.9710
$1,971.0000
3000
$1.8360
$5,508.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | ILSI |
| Series | I537 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output | Clipped Sine Wave |
| Type | TCXO |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Stability | ±1.5ppm |
| Voltage - Supply | 3V |
| Current - Supply (Max) | 2mA |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Frequency | 24.576 MHz |
| Base Resonator | Crystal |