

Quantity
Price
Total price
1
$0.6210
$0.6210
10
$0.5490
$5.4900
25
$0.5130
$12.8250
100
$0.4230
$42.3000
250
$0.3870
$96.7500
500
$0.3330
$166.5000
1000
$0.2610
$261.0000
3000
$0.2430
$729.0000
6000
$0.2250
$1,350.0000
15000
$0.2160
$3,240.0000
30000
$0.2070
$6,210.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Texas Instruments |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 10-XFQFN |
| Output Type | Single-Ended |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Current - Supply | 100µA |
| Slew Rate | 0.24V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 100 kHz |
| Current - Input Bias | 0.65 pA |
| Voltage - Input Offset | 200 µV |
| Supplier Device Package | 10-X2QFN (2x1.5) |
| Number of Circuits | 1 |
| Current - Output / Channel | 20 mA |
| -3db Bandwidth | 25 kHz |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |