


Quantity
Price
Total price
1
$5.5890
$5.5890
10
$5.0220
$50.2200
25
$4.7430
$118.5750
100
$4.1130
$411.3000
250
$3.8970
$974.2500
500
$3.5010
$1,750.5000
1000
$2.9520
$2,952.0000
2500
$2.8080
$7,020.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Linear Technology (Analog Devices, Inc.) |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency | 40kHz ~ 4MHz |
| Type | Oscillator, Silicon |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Supplier Device Package | TSOT-23-6 |
| Current - Supply | 305 µA |