


Quantity
Price
Total price
1
$6.5520
$6.5520
10
$5.9220
$59.2200
25
$5.6430
$141.0750
100
$4.9050
$490.5000
250
$4.6800
$1,170.0000
500
$4.2660
$2,133.0000
1000
$3.7170
$3,717.0000
2500
$3.5820
$8,955.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Linear Technology (Analog Devices, Inc.) |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency | 50kHz ~ 10MHz |
| Type | Oscillator, Silicon |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Supplier Device Package | TSOT-23-6 |
| Current - Supply | 1.25 mA |