

Quantity
Price
Total price
1
$9.0630
$9.0630
10
$8.1900
$81.9000
50
$7.8120
$390.6000
100
$6.7770
$677.7000
250
$6.4710
$1,617.7500
500
$5.9040
$2,952.0000
1000
$5.1390
$5,139.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Maxim Integrated / Analog Devices |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Filter Type | Butterworth, Low Pass Switched Capacitor |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Number of Filters | 1 |
| Filter Order | 5th |
| Frequency - Cutoff or Center | 15kHz |
| Supplier Device Package | 8-uMAX/uSOP |