

Quantity
Price
Total price
1
$7.0740
$7.0740
10
$6.3900
$63.9000
50
$6.0930
$304.6500
100
$5.2920
$529.2000
250
$5.0490
$1,262.2500
500
$4.6080
$2,304.0000
1000
$4.0140
$4,014.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Maxim Integrated / Analog Devices |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Filter Type | Elliptic, Low Pass Switched Capacitor |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Number of Filters | 1 |
| Filter Order | 5th |
| Frequency - Cutoff or Center | 45kHz |
| Supplier Device Package | 8-uMAX/uSOP |