
Quantity
Price
Total price
1
$6.8400
$6.8400
10
$4.3560
$43.5600
50
$3.3570
$167.8500
100
$3.0510
$305.1000
500
$2.5200
$1,260.0000
1000
$2.3400
$2,340.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | RESI |
| Series | MMFR |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 1W |
| Tolerance | ±0.1% |
| Package / Case | Axial |
| Temperature Coefficient | ±5ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.256" Dia x 0.720" L (6.50mm x 18.30mm) |
| Composition | Metal Film |
| Operating Temperature | -50°C ~ 125°C |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 110 Ohms |