
Quantity
Price
Total price
1
$4.7250
$4.7250
10
$4.4910
$44.9100
50
$3.0240
$151.2000
100
$2.1690
$216.9000
500
$1.8450
$922.5000
1000
$1.4040
$1,404.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Golledge Electronics |
| Series | GXO-3201G |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output | CMOS |
| Function | Enable/Disable |
| Type | MHz Crystal |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Voltage - Supply | 1.8V |
| Current - Supply (Max) | 2.5mA |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Frequency | 27 MHz |
| Base Resonator | Crystal |