
Quantity
Price
Total price
1
$2.6550
$2.6550
10
$2.3850
$23.8500
56
$2.2500
$126.0000
112
$1.9170
$214.7040
280
$1.8000
$504.0000
448
$1.5750
$705.6000
952
$1.3050
$1,242.3600
2408
$1.2150
$2,925.7200
4928
$1.1700
$5,765.7600
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Masach |
| Series | Drawn-Seamless EMI/RFI Shields |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Solder |
| Type | Shield, 1-Piece |
| Length - Overall | 1.024" (26.00mm) |
| Ventilation | Non-Vented |
| Width - Overall | 0.906" (23.00mm) |
| Height - Overall | 0.307" (7.80mm) |