
Quantity
Price
Total price
1
$2.2230
$2.2230
10
$1.9980
$19.9800
64
$1.8900
$120.9600
128
$1.6110
$206.2080
256
$1.5120
$387.0720
448
$1.3230
$592.7040
960
$1.0980
$1,054.0800
2432
$1.0170
$2,473.3440
4928
$0.9810
$4,834.3680
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Masach |
| Series | Drawn-Seamless EMI/RFI Shields |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Solder |
| Type | Shield, 1-Piece |
| Length - Overall | 1.134" (28.80mm) |
| Ventilation | Non-Vented |
| Width - Overall | 0.764" (19.40mm) |
| Height - Overall | 0.197" (5.00mm) |