
Quantity
Price
Total price
1
$2.2770
$2.2770
10
$2.0520
$20.5200
49
$1.9350
$94.8150
98
$1.6470
$161.4060
245
$1.5480
$379.2600
441
$1.3500
$595.3500
980
$1.1160
$1,093.6800
2401
$1.0440
$2,506.6440
4900
$1.0080
$4,939.2000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Masach |
| Series | Drawn-Seamless EMI/RFI Shields |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Snap Fit |
| Type | Cover |
| Length - Overall | 1.295" (32.90mm) |
| Ventilation | Non-Vented |
| Width - Overall | 0.961" (24.40mm) |
| Height - Overall | 0.157" (4.00mm) |