
Quantity
Price
Total price
1
$2.0880
$2.0880
10
$1.8810
$18.8100
40
$1.7730
$70.9200
80
$1.5120
$120.9600
240
$1.4220
$341.2800
440
$1.2420
$546.4800
960
$1.0260
$984.9600
2400
$0.9540
$2,289.6000
4920
$0.9180
$4,516.5600
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Masach |
| Series | Drawn-Seamless EMI/RFI Shields |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Snap Fit |
| Type | Cover |
| Length - Overall | 1.382" (35.10mm) |
| Ventilation | Vent Holes in Pattern |
| Width - Overall | 0.941" (23.90mm) |
| Height - Overall | 0.130" (3.30mm) |