
Quantity
Price
Total price
1
$8.9460
$8.9460
10
$8.3880
$83.8800
50
$8.1090
$405.4500
100
$7.8300
$783.0000
500
$7.5510
$3,775.5000
1000
$6.9840
$6,984.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Taitien |
| Series | ON-K |
| Package | Strip |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output | LVDS |
| Function | Enable/Disable |
| Type | XO (Standard) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Current - Supply (Max) | 90mA |
| Height - Seated (Max) | 0.043" (1.10mm) |
| Frequency | 312.5 MHz |
| Base Resonator | Crystal |