
Quantity
Price
Total price
1
$3,564.0000
$3,564.0000
5
$3,421.4400
$17,107.2000
10
$3,278.8800
$32,788.8000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Frequency | 100MHz ~ 18GHz |
| RF Type | Radar |
| Voltage - Supply | 10V ~ 15V |
| Gain | 31dB |
| Current - Supply | 160mA |
| Noise Figure | 3.5dB |
| P1dB | 16dBm |
| Supplier Device Package | Module |