
Quantity
Price
Total price
1
$909.0000
$909.0000
5
$890.8200
$4,454.1000
10
$872.6400
$8,726.4000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Frequency | 4GHz ~ 12.4GHz |
| Insertion Loss | 3.5dB |
| Applications | General Purpose |
| Power - Max | 100W |
| Coupling Factor | 3dB |
| Coupler Type | Standard |
| Isolation | 15dB |
| Supplier Device Package | Module |