
Quantity
Price
Total price
1
$2,241.0000
$2,241.0000
5
$2,151.3600
$10,756.8000
10
$2,061.7200
$20,617.2000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Frequency | 800MHz ~ 2.5GHz |
| Insertion Loss | 0.3dB |
| Applications | General Purpose |
| Power - Max | 500W |
| Coupling Factor | 40 ± 1dB |
| Coupler Type | Standard |
| Supplier Device Package | Module |