
Quantity
Price
Total price
1
$124.1910
$124.1910
25
$117.9810
$2,949.5250
50
$111.7710
$5,588.5500
100
$106.8030
$10,680.3000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | SMA In-Line Module |
| Attenuation Value | 40dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 3 GHz |