
Quantity
Price
Total price
1
$56.6910
$56.6910
25
$53.8560
$1,346.4000
50
$51.0210
$2,551.0500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | SMA In-Line Module |
| Attenuation Value | 10dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 18 GHz |