
Quantity
Price
Total price
1
$46.7910
$46.7910
25
$44.4510
$1,111.2750
50
$42.1110
$2,105.5500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | SMA In-Line Module |
| Attenuation Value | 3dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 6 GHz |