
Quantity
Price
Total price
1
$83.6910
$83.6910
25
$79.5060
$1,987.6500
50
$75.3210
$3,766.0500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 5W |
| Package / Case | N-Type In-Line Module |
| Attenuation Value | 1dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 3 GHz |