
Quantity
Price
Total price
1
$1,611.0000
$1,611.0000
5
$1,546.5600
$7,732.8000
10
$1,482.1200
$14,821.2000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Frequency | 26.5GHz ~ 40GHz |
| Insertion Loss | 0.2dB |
| Applications | General Purpose |
| Power - Max | 200W |
| Coupling Factor | 20dB |
| Coupler Type | Standard |