
Quantity
Price
Total price
1
$6.6240
$6.6240
10
$6.0750
$60.7500
25
$5.5260
$138.1500
100
$4.9680
$496.8000
250
$4.5540
$1,138.5000
500
$4.1400
$2,070.0000
1000
$3.7260
$3,726.0000
6000
$3.4560
$20,736.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | NXP Semiconductors |
| Series | MIFARE® |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency | 13.56MHz |
| Interface | I2C, SPI, UART |
| Type | RFID Reader/Transponder |
| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 3.6V |
| Standards | FeliCa, ISO 14443, MIFARE, NFC |
| Supplier Device Package | 32-HVQFN (5x5) |